Bir Gülümseme İle Bakım

Dört Mevsim Yaşam Köşkü Huzurevi & Bakım Merkezi olarak ne yaptığımız değil, nasıl yaptığımız önemlidir. Tüm yaşlı bakım hizmetlerimiz bir gülümseme ile verilmektedir. Ve hepimiz bir gülümsemenin bulaşıcı olabileceğini biliyoruz.

Özenli Dinleyici

Yapılan şeyleri nasıl seversin? Nereye gitmek istersin? İhtiyaçlarınızı dinlemek ve sizinle sohbet etmek, size mükemmel eşleşmeyi sağladığımızdan emin olmamıza yardımcı olur.

Nitelikli

İster sizi yürüyüşe çıkaracak, ister özenli karmaşık bakım sağlayacak birine ihtiyacınız olsun, Dört Mevsim Yaşam Köşkü Huzurevi & Bakım Merkezi olarak, ihtiyaçlarınızı karşılama konusunda uygun bir bakıcı sağlayabiliriz.

Profesyonel ve güler yüzlü bir ekibe sahibiz.

Yaşam Köşkümüze, her gün sakinlerimize bakım hizmeti sağlama konusunda tutkulu ve güler yüzlü olan Bakıcıları seçiyoruz.

.

Müdür

Kurumumuzun idari, mali ve teknik tüm işlerinin amacına uygun olarak yürütülmesinden, sakinlerimizin en iyi şekilde bakım ve korunması ile fiziksel, sosyal ve moral ihtiyaçlarının karşılanmasından sorumludur. Ayrıca; her bir sakinimize kurumumuzun temel misyonu, değerleri ve vizyonuna göre bakılmasını sağlar.

.

Bakım Personeli

Sakinlerimizin fiziksel bakımı ile ilgili her türlü hizmetlerini yapmak, sakinimizin odasının ve eşyalarının düzenlenmesine yardımcı olmak ve düzenini sağlamak, sosyal ve fiziksel ihtiyaçlarının karşılanmasında yardımcı olmak.

.

Sosyal Hizmet Uzmanı

Kurumumuza kabulü yapılan yaşlının, uyumunu sağlamak, uyum sorunu yaşayan yaşlıların sorunlarını saptamak ve çözümüne yönelik çalışmalarda görev almak, yaşlıların, psiko-sosyal durumlarını izlemek, sorunlarının çözümüne yardımcı olmak, yakın çevreleri ile olan sosyal ilişkilerini düzenlemek, gerektiğinde yakınları ile mesleki çalışma yapmak, sosyal, kültürel etkinlikler düzenlemek ve düzenlenen bu etkinliklere yaşlıların katılımını sağlamak.

.

Aşçı

Aşçı yemeklerin sağlık koşullarına uygun pişirilmesinden ve servisinden sorumludur. Aşçımız sertifikalıdır.

.

Hemşire

Sakinlerimizi muayeneye hazırlamak, tedavilerini uygulamak, ateş, nabız, solunum ve tansiyon takiplerini yapmak, sakinlerin günlük yaşam aktivitelerini sağlayıcı gerekli önlemlerin alınmasını sağlamak ve kontrollerini yapmak, acil durumlarda ilkyardımı yaparak, doktorumuzu bilgilendirmek, ilaç takip defterini doktor ile birlikte düzenlemek, revir ile ilgili işleri yürütmek, yatak, çamaşır ve vücut temizliği ile düzeninden sorumlu olmak, yemekte zorluk çeken yaşlılara yardımcı olmak, diyetisyen tarafından uygun görülen beslenme ve diyet programlarının uygulanmasını sağlamak.

.

Bahçivan

Sakinlerimizin doğa ile iç içe yaşamını kolaylaştırmak için eşsiz güzellikteki Yaşam Köşkü bahçemizin bakım ve düzenlemesini yapmak.

Neden Başvurmalıyım?

Biz müşteri memnuniyetini kendimize ilke edinmiş bir kurumuz. Müşterilerimize ve çalışanlarımıza önem veriyoruz. Bakıcılarımıza yeterlilik, takdir etkinlikleri, ödüller ve genişletilmiş eğitim ve öğretim fırsatları sağlıyoruz.

Ne tür vardiyalar sunuyorsunuz?

Sürekli büyüyoruz ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli vardiyalarımız var. Uzun vardiyalarımız, kısa vardiyalarımız, gündüz vardiyalarımız, gece vardiyalarımız, ulaşım vardiyalarımız ve yatılılarımız var. Haftanın 7 günü 24 saat hizmet veriyoruz.

Nerede çalışabilirim?

Başka şubemiz yoktur!

Kurumsalız

Tamamen kurumsal bir şirketiz ve bizimle çalışmanızın her adımında yanınızdayız.