Sakinlerimizi her gün olağanüstü olanı yapmaları için destekliyoruz.

Ankara’nın çağdaş çehresi Ümitköy’de 2011 yılından günümüze modern yapısıyla günlük yaşamınızı kolaylaştırmak amacıyla, 1200 m2 kapalı kullanım alanı, 1000 m2 bahçesi, geniş ve konforlu 16 odası ve hobi alanlarıyla toplamda 41 kişilik kapasitesiyle değerli sakinlerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Yaşam Köşkü’müz Otel kalitesinde hizmette sınır tanımayan altyapısıyla alanında uzman meslek elemanları ve deneyimli çalışma ekibi ile huzurevinin ötesinde kaliteli bir yaşam alternatifi sunmaktadır.

 Tarihimiz

Herşey 2009 yılında Başkent Ankara’da yaşlılarımızın yüksek kalitede bakım hizmetlerine olan ihtiyacın belirlenmesiyle başladı. Bu alanda gerekli çalışmalarımız ve gerekli alt yapıyı oluşturduktan sonra 2011 yılında, Dört Mevsim Yaşam Köşkü Huzurevi & Bakımevi Ltd. şirketimizi kurduk.

Alanında uzman ekibimizle, disiplinli ve sakinlerimizin sağlıklı yaşam alanı ve konforundan hiçbir şekilde ödün vermeden çalışmalarımız devam etti. Bunun sonucunda müşteri memnuniyeti, büyümemizin önemli bir kilometre taşını oluşturdu. Bugün Yaşam Köşkü’müzde aynı amaç ve hedeflerle çalışmalarımızı sürdürmekten gurur duyuyoruz.

Misyonumuz ve vizyonumuz

Misafirlerimizin ve ailelerinin memnuniyetini kendine ilke edinen, yaşlı hakları ve geriatri ile ilgili konuları yakından takip ederek uzman kadromuzla sakinlerimize; bedensel, ruhsal ve sosyal yönden kendilerini evlerindeki gibi hissettirmek ve rahatı, huzuru, güler yüzü, güveni, hoşgörüyü profesyonel hizmet anlayışıyla sunmaktır.

Yaşam Köşkü sakinlerimizin, yetenekleri ve hobileri doğrultusunda üretkenliklerini desteklemek, hijyenik, güvenli, seçkin, ferah ve donanımlı sıcak bir ortamda daha iyi bir yaşam kalitesi sunmak, yaşama sevinci verebilmek adına tüm imkanlarımızla her türlü desteği sağlayarak en kıymetli hazinenin insan yaşamı olduğunu ve her günün yeni bir umut, yeniden doğuş anlayışıyla durmadan çalışarak ve kendini geliştirerek dünya standartlarında kaliteli ve sürdürülebilir bakım hizmeti sunmaktır.

Ekibimiz

Yaşam Köşkü ekibimiz, yaş veya özel tıbbi ihtiyaçlar ne olursa olsun, sakinlerimize olağanüstü bakım ve destek sağlama konusunda son derece deneyimlidir.

Müdür

Sosyal Hizmet Uzmanı

Hemşire

Yorum Yazın

Tüm referanslar Yaşam Köşkü’müzdeki müşteriler tarafından yazılmıştır. Dolayısıyla, gördüğünüz herhangi bir referans, bir sakinimize veya sakin yakınımıza aittir.

    Kaynak

    Sağlık koşulları ve bakım konusunda multimedya hakkında bilgiler
    Bu e-Kitaplardan veya kılavuzlardan herhangi birini ücretsiz olarak indirin.