Evde kalmak yerine Yaşam Köşkü’müzü tercih etmeye ne dersiniz.

Dört Mevsim Yaşam Köşkü, aşağıdaki bakım programlarını esnek programlarda ve uygun maliyetli olarak sağlamaktadır.

Teklif hesaplayıcı

Resmi tatillerde, geceleme hizmetlerinde veya yatılı hizmetlere ihtiyacınız varsa, size detaylı bilgi verebilmemiz için lütfen arayın.

  Sıkça Sorulan Sorular

  Evde bakım hizmetlerinden faydalanmak bağımsızlık kaybına neden olur mu?

  Hayır. İnanıyoruz ki, bağımsızlığınızın kararlarınızı kontrol altında tutmak olduğudur. Evde bakım hizmetlerine sahip olmak, faaliyetlerinizi kontrol altında tutmak ve her durumun izin verdiği ölçüde bağımsızlığı korumak anlamına gelir. Müşterilerimizin birçoğunun güvenli ve üretken bir yaşam sürmeye devam etmek için biraz yardıma ihtiyacı varken, bazıları düşme, ameliyat veya başka bir durumdan kurtuluyor olabilir. Durumunuz ne olursa olsun amacımız, bakımınızı ve günlük kararlarınızı kontrol altında tutarken size mümkün olan en iyi sonucu sağlamaktır.

  Kurumunuzda bakıcılara nasıl güvenebilirim?

  Tıpkı doktorlar ve hemşireler gibi, profesyonel bakıcılar da ihtiyacı olanlara şefkatle bakma konusunda bir kariyer seçmiştir. Yaşam Köşkü’müz, şefkat, kimlik, bütünlük ve yeterlilik için kapsamlı bir geçmiş kontrolü sağlar. Bu durum, mutlu ve memnun müşterilerimizin ağızdan ağıza tavsiyesinden anlaşılmaktadır.

  Kurumunuza bakım personelini seçerken nelere dikkat ediyorsunuz?

  Altın Kuralımız, ‘Kendi evimize kabul etmeyeceğimiz bir bakıcıyı evinize almayacağız’ diyor. Bu yüksek çıta, misyonumuzun omurgasını oluşturuyor. Çalışan herhangi bir profesyonel gibi, bakıcılar da güven, şefkat, istikrar ve umut sahibi kuruluşlara ilgi duyarlar. Size sevk ettikleri her bir bakıcıya karşı gösterebilecekleri kadar şefkat ve haysiyetle davranacakları için, herhangi bir bakım personelimizle tanışmanızı öneririz.

  Ya bakıcımızdan memnun değilsek?

  Bizimle iletişime geçin ve en kısa sürede başka bir bakıcıyı hızlı bir şekilde sevk edelim.

  Bakıcı seçiminde bize seçim hakkı tanınıyor mu?

  Sürecimiz, bir bakıcıda hangi benzersiz becerilerin ve kişiliğin istendiğini anlamak için aile ile birlikte küçük bir mülakat yapıyoruz. Memnun müşterilerden gelen geri bildirimler, genellikle bir bakıcı eşleşmesinde kişilik eşleşmesinin 1 numaralı faktör olduğunu gösteriyor. Deneyimlerimize ve girdilerinize dayanarak bir tavsiyede bulunuyoruz.

  Bakıcı bulma süreci nasıldır?

  Bizi arayın, ihtiyaçlarınızı anlamak için kısa bir telefon görüşmesi yapıyoruz. Daha sonra, sizi ziyarete gelip kısa bir görüşme yapıyoruz. Bu ziyaretten sonraki 24 saat içinde genellikle profesyonel bir bakıcıyı evinize yönlendiriyoruz. Ekibimiz, topluluğumuzdaki en iyi bakıcılara hızlı erişim sağlamak için mevcut talebin ötesinde bakıcıları sürekli olarak kurum hafızasında tutmaktadır.